Gimnastyka 50+ powraca w nowej formie i miejscu. Zapraszamy! Wolne miejsca czekają!

Witam!

 W wyniku łagodzenia obostrzeń, nałożonych w związku z bezpieczeństwem i przeciwdziałaniem epidemii koronawirusa, zaczęliśmy ponownie działać. Zajęcia realizowane w nowej formie i miejscu do czasu, gdy będziemy mogli powrócić do stałego grafiku, miejsc i składów grup.

 Zapraszamy na zajęcia gimnastyki realizowane na Stadionie GOSiR w Piasecznie ul. 1 maja 16. Zajęcia prowadzone są w grupach 17- osobowych+ instruktor na sali sportowej lub na świeżym powietrzu, trwają 45 min. Zapisy pod nr telefonicznym 605645150. Opłata to: 15zł/ 45 min płatne abonamentowo za miesiąc.

Posiadamy wolne miejsca w grupach: poniedziałek- 9.00 i 10.10; wtorek -10.10; czwartek -9.00 i 10.10; piątek -9.00 i 10.10. Istnieje możliwość uczestnictwa raz lub dwa razy w tygodniu.

Z uwagi na to, iż część budynku jest nadal niedostępna (w tym szatnie) prosimy o przybycie w stroju sportowym, z obuwiem na zmianę.

Zachowujemy pełne warunki bezpieczeństwa: przed wejściem na obiekt spotykamy się w maseczkach, mierzymy temperaturę. W trakcie zajęć zachowujemy bezpieczną odległość. Pomiędzy grupami sala oraz cały użyty do ćwiczeń sprzęt jest dezynfekowany.

 Serdeczne podziękowania dla dyrekcji oraz pracowników GOSiR Stadion Piaseczno za udostępnienie obiektu oraz profesjonalizm w organizacji zajęć z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.