Wracają zajęcia Gimnastyki 50+ na świeżym powietrzu

Wracają zajęcia Gimnastyki 50+ na świeżym powietrzu.

 Jest to kontynuacja zajęć Gimnastyki 50+ realizowanych w poprzednich latach w Przystanku Kultura oraz na terenie Biblioteki w Piasecznie. Obecnie w zgodzie z zaleceniami epidemiologicznymi działamy ćwicząc na świeżym powietrzu, w dystansie.

Zajęcia realizowane są poniedziałki godz. 10.00 i czwartki godz. 9.00 i 10.00 na Stadion GOSiR Piaseczno ul. 1 maja 16 (obecnie wejście dla ustalonych grup przez bramę od ul. Zagrodowej).

Udział w zajęciach po uprzednim zapisie telefonicznym lub sms-owym pod nr 60-645-150. i deklaracji uczestnictwa raz czy dwa razy w tygodniu.

Zajęcia odpłatne 12PLN / zajęcia płatne abonamentowo za okres miesiąca  na nr konta Gabrytm Gabriela Helak (opłata liczona według zrealizowanych przez organizatora zajęć w deklarowanym okresie i częstotliwości).

Przed rozpoczęciem zajęć proszę zapoznać się z regulaminem zajęć stacjonarnych. Uczestnictwo w zajęciach jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu zajęć. Regulamin na naszej stronie w zakładce „Gimnastyka 30+, Gimnastyka50+” regulamin zajęć stacjonarnych 2020/2021.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.